Ogłoszenia dla Tygrysków

Witamy w nowym roku szkolnym 2018- 2019

Ogłoszenie

Z okazji 100-lecia Niepodległości zapraszamy Rodziców w dniu 9 listopada 2018r. o godzinie 11.00 do przedszkola na bicie "Rekordu dla Niepodległej" i wspólne odśpiewanie z dziećmi i personelem hymnu Polski oraz udziały w obradach Optymistycznego Sejmu.

100 KWIATÓW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Drodzy Rodzice

My również pragniemy w niecodzienny sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości i stworzyć bardzo różnorodny, biało czerwony bukiet ze 100 kwiatów. Prosimy więc by do dnia 7.11.2018r. KAŻDE DZIECKO PRZYNIOSŁO własnoręcznie wykonany kwiat w kolorze białym lub  czerwonym (może być z papieru, bibuły, krepiny itp). Nie narzucamy formy (inspiracje można znaleźć w Internecie), ważne jednak, by kwiat można było złapać do ręki.

Liczymy na Waszą kreatywność i z góry dziękujemy za współpracę.

Ogłoszenie

Drodzy rodzice. Proszę o przynoszenie przez dzieci od poniedziałku 1 października do przedszkola warzyw z naszych ogrodów.

Drodzy rodzice

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci z grup:  „Tygryski ” i „Maleństwa”

na uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”,

która odbędzie się 4.10.2018 w naszym przedszkolu o godzinie 15.00.

Prosimy by dzieci na pasowanie ubrane były na galowo.

Ogłoszenie

Drodzy rodzice. Proszę o przynoszenie przez dzieci od poniedziałku 24 września do przedszkola owoców z naszych ogrodów i sadów.

Ogłoszenie

Drodzy rodzice. Proszę o przyniesienie przez dzieci do przedszkola pustych opakowań po jogurtach.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 15, W tym miesiącu: 5004, Wszystkich: 2113633