'/>

Strona główna - Aktualności

• Obrazek

Liwia z grupy Kubusie zdobyła wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym Czyste powietrzne wokół nas.

07 Czerwca 2019
  • Obrazek

4 czerwca 2019r. dzieci z grupy Kangurki i Kubusie obejrzały inscenizację bajki Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w wykonaniu gimnazjalistów.

• Obrazek

Dnia 03.06.2019 roku z okazji Dnia Dziecka gościliśmy w naszym przedszkolu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chróścicach. Wizyta strażaków w naszym przedszkolu wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Panowie spotkanie rozpoczęli zapoznaniem dzieci z ciekawostkami  w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną, że strażacy nie tylko gaszą ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Po krótkim wstępie rozpoczęli prezentację wozu strażackiego. Dzieci z bliska mogły podziwiać wyposażenie, jakim dysponują podczas swej odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. Na zakończenie spotkania strażacy zaprezentowali działanie węża strażackiego.

• Obrazek

31 maja 2019r. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny -"Rodzina to nasz skarb"

• Obrazek

Dnia 20 maja nasze przedszkole uczestniczyło w ogólnopolskiej akcji „Sprintem do maratonu”. Celem akcji jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania czasu wolnego. Dzisiaj każdy obecny przedszkolak, a także cały personel dzielnie dołączył do grona małych maratończyków. Za wspaniałą zabawę wszyscy uczestnicy otrzymali medale i gromkie brawa J

22 Maja 2019
  • Obrazek

W ramach projektu "Przedszkole dla wszystkich przyjazne" dzieci z grup: Kubusie i Kangurki, odwiedziły Centrum Nauki i Eksperymentu w Opolu.

17 Maja 2019
  • Obrazek

15 maja 2019 r. grupa "Maleństw" i "Tygrysków" wyjechała na wycieczkę autokarową do Opola, do "Smoczej Jamy." Zabawa była niesamowita.

15 Maja 2019
  • Obrazek

Tegoroczne VIII Święto Optymizmu obchodzone jest w przedszkolach realizujących ogólnopolski program edukacyjny "Optymistyczne Przedszkole" pod hasłem "Van Gogh w przedszkolu".

11 Maja 2019

Statystyka odwiedzin: Dziś: 171, W tym miesiącu: 3686, Wszystkich: 2309210