'/>

Strona główna - Aktualności

• Obrazek

Drodzy Rodzice decyzją nauczycieli strajk w Publicznym Przedszkolu w Chróścicach zostaje zawieszony. Od dnia 23 kwietnia 2019r. (wtorek) przedszkole funkcjonuje zgodnie z planem.

Wszyscy nauczyciele z dniem 23 kwietnia wracają do pracy z dziećmi.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnych utrudnień wynikłych ze strajku,

jeszcze raz dziękujemy Państwu za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W imieniu całego personelu życzę Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Iwona Sachnik

19 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Drodzy Rodzice czas strajku w przedszkolu nie jest łatwy zarówno dla pracowników jak i dla Państwa, pomimo tego czuliśmy przez cały tydzień wsparcie z Waszej strony.

Za miłe słowa otuchy i wsparcia kierowane do nas bardzo dziękujemy.

W związku z brakiem oczekiwanego rozwiązania konfliktu strajk zostaje przedłużony na kolejny tydzień, do czasu odwołania.

Do opieki nad dziećmi pozostaje dyrektor przedszkola.

W DALSZYM CIĄGU PROSIMY O ŚLEDZENIE WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA, NA KTÓREJ UMIESZCZANE BĘDĄ AKTUALNE ZMIANY.

12 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Strajk w Publicznym Przedszkolu w Chrościcach zostaje przedłużony do czasu jego odwołania.

08 Kwietnia 2019
  • Obrazek

W związku z brakiem porozumienia rządu z ZNP personel Publicznego Przedszkola w Chróścicach od dnia 8 kwietnia 2019r. rozpoczyna strajk.

07 Kwietnia 2019
  • Obrazek

W związku z wcześniejszymi informacjami dla rodziców,  umieszczonymi w przedszkolu, od dnia 8 kwietnia istnieje możliwość podjęcia przez wszystkich pracowników przedszkola akcji strajkowej. Za przeprowadzeniem akcji strajkowej opowiedziało się 100% pracowników. Opiekę nad dziećmi w tym dniu zapewnia  dyrektor przedszkola – osoba nie uprawniona do strajku, który nie jest w stanie zapewnić  funkcjonowania kuchni przedszkolnej. Na podstawie powyższych informacji oraz w  sytuacji gdy dojdzie do strajku zwracam się z prośbą do wszystkich rodziców o zapewnienie w tych dniach opieki nad dziećmi i pozostawienie dziecka w domu. Przypominam również o możliwości skorzystania z zasiłku opiekuńczego za okres usprawiedliwionej nieobecności w pracy z powodu zamknięcia przedszkola( dokładna informacja na drzwiach każdej sali przedszkolnej). W związku z tym, iż sprawa akcji strajkowej jest ciągle rozwojowa bardzo proszę o śledzenie w niedzielę strony internetowej przedszkola, na której umieszczona będzie aktualna informacja o zapowiedzianej akcji strajkowej.

Za wyrozumiałość dziękuję w imieniu swoim i całego personelu.

04 Kwietnia 2019
  • Obrazek

2 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wyjechały na wycieczkę do Opola na przedstawienie '"Przygody Sindbada Żeglarza", które odbyło się  na Lodowisku Toropol.

02 Kwietnia 2019
  • Obrazek

21 marca czworo starszaków po raz pierwszy reprezentowało nasze przedszkole podczas XIX Szkolnego Przeglądu Artystycznego zorganizowanego przez Zespół Szkół w Chróścicach. Konrad i Kaya przedstawili ciekawą interpretację wierszy autorstwa Doroty Gellner „Śniadanko baranka” oraz „Bosa osa”, a Lena i Wiktor zaśpiewali piosenkę z repertuaru Majki Jeżowskiej „Blues Bujany”. Mali artyści za wspaniałe występy otrzymali gromkie brawa i oczywiście nagrody rzeczowe J

28 Marca 2019
  • Obrazek

"Czym powitać Cię wiosenko...." - pierwszy dzień wiosny to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Jak powitały wiosnę dzieci z Publicznego Przedszkola w Chróścicach ?

24 Marca 2019

Statystyka odwiedzin: Dziś: 154, W tym miesiącu: 37833, Wszystkich: 2235866