'/>

Strona główna - Aktualności

• Obrazek

W ramach projektu "Przedszkole dla wszystkich przyjazne" dzieci z grup: Kubusie i Kangurki, odwiedziły Centrum Nauki i Eksperymentu w Opolu.

17 Maja 2019
  • Obrazek

15 maja 2019 r. grupa "Maleństw" i "Tygrysków" wyjechała na wycieczkę autokarową do Opola, do "Smoczej Jamy." Zabawa była niesamowita.

15 Maja 2019
  • Obrazek

Tegoroczne VIII Święto Optymizmu obchodzone jest w przedszkolach realizujących ogólnopolski program edukacyjny "Optymistyczne Przedszkole" pod hasłem "Van Gogh w przedszkolu".

11 Maja 2019

"Zajączki, zajączki, zajączki.

Skakały przez pola i łączki.

Stanęły pod lasem i patrzą....."

26 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Drodzy Rodzice decyzją nauczycieli strajk w Publicznym Przedszkolu w Chróścicach zostaje zawieszony. Od dnia 23 kwietnia 2019r. (wtorek) przedszkole funkcjonuje zgodnie z planem.

Wszyscy nauczyciele z dniem 23 kwietnia wracają do pracy z dziećmi.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnych utrudnień wynikłych ze strajku,

jeszcze raz dziękujemy Państwu za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W imieniu całego personelu życzę Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Iwona Sachnik

19 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Drodzy Rodzice czas strajku w przedszkolu nie jest łatwy zarówno dla pracowników jak i dla Państwa, pomimo tego czuliśmy przez cały tydzień wsparcie z Waszej strony.

Za miłe słowa otuchy i wsparcia kierowane do nas bardzo dziękujemy.

W związku z brakiem oczekiwanego rozwiązania konfliktu strajk zostaje przedłużony na kolejny tydzień, do czasu odwołania.

Do opieki nad dziećmi pozostaje dyrektor przedszkola.

W DALSZYM CIĄGU PROSIMY O ŚLEDZENIE WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA, NA KTÓREJ UMIESZCZANE BĘDĄ AKTUALNE ZMIANY.

12 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Strajk w Publicznym Przedszkolu w Chrościcach zostaje przedłużony do czasu jego odwołania.

08 Kwietnia 2019
  • Obrazek

W związku z brakiem porozumienia rządu z ZNP personel Publicznego Przedszkola w Chróścicach od dnia 8 kwietnia 2019r. rozpoczyna strajk.

07 Kwietnia 2019

Statystyka odwiedzin: Dziś: 474, W tym miesiącu: 6029, Wszystkich: 2246356