'/>

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Nowa strona Publicznego Przedszkola w Chróścicach

Strona główna - Aktualności

 • Obrazek

  Woda źródłem życia - pod tym hasłem zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu "Dzień Wody". 22 marca dzieci ubrane na niebiesko miały możliwość zabawy z wodą - przeprowadzały eksperymenty, doświadczenia, budowały oczyszczalnię wody, Zabawa była wyśmienita - kolorowe bańki mydlane, farby zachęcały do wspólnych zabaw, zaciekawiały, uczyły a przede wszystkim wywoływany na małych twarzach uśmiech.

  23 Marca 2018
 • Obrazek

  Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Po zimowym śnie budzą się zwierzęta, rośliny, cała przyroda. Jak co roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola w barwnym korowodzie powitały nową porę roku. Z kolorowymi kwiatami, barwną i wesołą Marzanną przeszły ulicami Chróścic, by pożegnać odchodzącą już w niepamięć zimę i powitać piękną, zieloną Wiosnę.

  23 Marca 2018
 • Obrazek

  15 marca 2018r odwiedził nasze przedszkole "Człowiek Orkiestra". Podczas muzycznej  prezentacji dzieci miały możliwość poznania różnych instrumentów muzycznych, oraz sposobu grania na nich. Wspólna zabawa dostarczała wszystkim wiele radości i satysfakcji. Na zakończenie dzieci wręczyły "Człowiekowi Orkiestrze" dyplom przyjaciela przedszkola i  wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie.

  16 Marca 2018
 • Obrazek

  Dzień Kobiet 

  Dzień 8 marca to święto wszystkich kobiet - małych i dużych. W naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień  na sportowo. Wszystkie przedszkolaki zebrały się w sali gimnastycznej, gdzie po krótkiej rozgrzewce chłopcy zaprosili swoje koleżanki i  Panie do sportowej rywalizacji. Tory przeszkód przygotowane przez nauczycielki rozwijały sprawność fizyczna wszystkich dzieci i  zachęcały do zdrowej rywalizacji. Po zabawie dzieci otrzymały zdrowe soczki, a dziewczynki kolorowe kwiatki. 

   

  16 Marca 2018
 • Obrazek

  5 lutego nasze przedszkole odwiedzili dziwni goście. Były księżniczki, piraci,  policjanci, krasnale,zwierzaczki i  mnóstwo innych  przebierańców. Wszyscy przybyli na  "Optymistyczny bal przebierańców".

  19 Lutego 2018
 • Obrazek

  25 lutego 2018 roku dzieci z wszystkich przedszkoli gminy Dobrzeń Wielki wzięły udział w sportowych rozgrywkach  przeprowadzonych w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim, zorganizowanych przez Publiczne Przedszkole w Chrościcach oraz Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Dzieci brały udział w sportowej rywalizacji przepełnionej radością, integrowały  się z dziećmi z innych przedszkoli, zdobywały puchary i złote medale. W czasie przerwy regenerowały swoje siły zdrowymi owocami. 

  19 Lutego 2018
 • Obrazek

  Wigilia to czas zadumy, czas miłości i dobroci.  Każdy z nas dąży do doskonałości, do dobrobytu, do spełnienia swoich marzeń. Jednak warto czasami się zatrzymać, spojrzeć  za siebie i pomyśleć......

  19 Lutego 2018

Publiczne Przedszkole w Chróścicach
46-080 Chróścice | ul. Szkolna 11 | tel. 77 469 54 17
Statystyka odwiedzin: Dziś: 60, W tym miesiącu: 5006, Wszystkich: 1980997