'/>

Strona główna - Aktualności

• Obrazek

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili   uczniowie Zespołu Szkól w Dobrzeniu Wielkim, którzy wraz z Panią Martą Zdzuj pokazali dzieciom jak należy udzielić pierwszej pomocy osobom potrzebującym.

12 Marca 2019
  • Obrazek

"Marzec, marzec, pięknie się wystroił.

W kole, w kole między dziećmi stoi.

I gromadkę uśmiechniętą pyta jakie dzisiaj święto

- Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest Dzień Kobiet,

Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest Dzień Kobiet,"

09 Marca 2019
  • Obrazek

26 lutego to Dzień Dinozaura. Dziś obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy ,,wykopalisk" dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiający historię funkcjonowania dinozaurów, ich cechy i gatunki. Jak się okazało trudne nazwy niektórych z nich nie są straszne dla naszych przedszkolaków, wszyscy sobie z nimi poradzili.

Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za  przyniesienia zabawkowych dinozaurów i książeczek.

28 Lutego 2019
  • Obrazek

21 lutego 2019 r. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Agencji Artystycznej Horyzont z przedstawieniem "Brzydal".

21 Lutego 2019
  • Obrazek

8 lutego 2019 r. w hali sportowej  Zespołu Szkół w Dobrzeniu w ramach projektu  "Dobrze(N) być aktywnym" finansowanego z Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.odbyła się V Spartakiada Sportowa Przedszkolaków, w której brały udział dzieci z wszystkich przedszkoli Gminy Dobrzeń Wielki oraz zaprzyjaźnione przedszkola z Opola - Przedszkole Publiczne nr 61 oraz Przedszkole Publiczne nr 59.

12 Lutego 2019
  • Obrazek

Komunikat Dyrektora Przedszkola Nr 1/2019 z dnia 07.02.2019 r.

o liczbie wolnych miejsc w przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020.

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Chróścicach informuje,

że nabór do przedszkola  na rok szkolny 2019/20

będzie prowadzony  na wolne miejsca w przedszkolu,

w terminie od 11 lutego 2019 do 8 marca 2019 r.

Liczba wolnych miejsc wynosi: 22

07 Lutego 2019
  • Obrazek

Kocham mocno Babcię, Dziadka To nie żarty moi mili .

Dzisiaj im życzenia składam By sto latek jeszcze żyli.

24 Stycznia 2019
  • Obrazek

..."Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie, i proszą laleczki do miłej poleczki. Mała, złota trąbka wyskoczyła z kątka, „tru-tu-tu” – powiada – „zatrąbię Wam rada”...

10 Stycznia 2019