'/>

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Nowa strona Publicznego Przedszkola w Chróścicach

Strona główna - Aktualności

 • Obrazek

  Dnia 18.05.2018r. wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę ,,Rejs statkiem  po Odrze”, połączony z przejazdem ciuchcią po Opolu. Naszym celem było zwiedzenie Opola z trochę innej perspektywy. Z  okien kolejki mogliśmy podziwiać najważniejsze obiekty historyczne miasta. Następnie  wybraliśmy się w rejs statkiem „Opolanin” po rzece Odrze co było dla nas nowym doświadczeniem. Dzieci wróciły do przedszkola zachwycone i pełne wrażeń. Dla większości dzieci była to pierwsza w życiu podróż wodnym środkiem lokomocji. Wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci. 

   

  19 Maja 2018
 • Obrazek

  "Optymistyczny Poliglota - zabawy wierszem i piosenką w języku niemieckim i w języku angielskim "  - 17 maja 2018 r.  zaprosiliśmy do naszego przedszkola  dzieci z przedszkoli gminy Dobrzeń Wielki na wspólne zabawy  w języku niemieckim i angielskim.            

  19 Maja 2018
 • Obrazek

  10 maja 2018 r. zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu po raz drugi Dzień Optymizmu, w ramach ogólnopolskiego programu „Optymistyczne Przedszkole”, który realizujemy od marca 2016 r. Tym samym dołączyliśmy do grona wielu polskich przedszkoli, które również realizują powyższy program i obchodzą Święto Optymizmu. W tym roku Ogólnopolskie Święto Optymizmu obchodzone jest już po raz siódmy.

  13 Maja 2018
 • Obrazek

  26 kwietnia dzieci grupy "Tygryski" brały udział  VIII Przeglądzie "Teatrzyków Przedszkolnych" organizowanych przez Publiczne Przedszkole w Dobrzeniu Wielkim. Wystąpiliśmy z przedstawieniem pt. "Kozucha Kłamczucha".

  02 Maja 2018
 • Obrazek

  Już kolejny raz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Chróścicach brały udział w biegach przełajowych w  w Kup. W biegach na 200 metrów brały udział dzieci 5-letnie , w biegach na 300 metrów dzieci 6-letnie . Nasze przedszkole zdobyło II miejsce.Składamy wszystkich uczestnikom serdeczne gratulacje za godne reprezentowanie naszego przedszkola. 

   

  30 Kwietnia 2018
 • Obrazek

  „Ponieważ Ziemia opiekuje się nami –

  zaopiekujmy się Ziemią.

  Odwzajemniajmy miłość, jaką nas obdarza,

  utrzymując ją w czystości i szczęściu.”

                                                             

                                                    Derek Bailey

   

   

   

   

   

  30 Kwietnia 2018
 • Obrazek

  25 kwietnia 2018 r. "Kubusie" i "Maleństwa" pojechały na wycieczkę do Opola na Dni Otwarte Koszar w 10 Brygadzie Logistycznej. Wycieczkę zorganizował dla dzieci ojciec Oliwii z grupy "Kubusie". W czasie zwiedzania placu manewrowego dzieci miały okazję poznać sprzęt wojskowy - samochody ciężarowe i specjalistyczne, mundury wojskowe, żołnierzy. Największe wrażenie zrobił jednak na dzieciach stojący na placu ogromny czołg.

  Dziękujemy ojcu Oliwii za zaproszenie nas do swojej jednostki wojskowej.

  29 Kwietnia 2018
 • Obrazek

  13 kwietnia  2018 r  "Tygryski" i "Kangurki" - dzieci z Publicznego Przedszkola w Chróścicach wyjechały do jednostki Wojsk Inżynieryjnych w Brzegu. Tam miały możliwość zobaczenia z bliska sprzętu wojskowego. Kulminacyjnym punktem pobytu dzieci w jednostce był uroczysty przemarsz wojsk przed trybuną honorową. 

  23 Kwietnia 2018

Publiczne Przedszkole w Chróścicach
46-080 Chróścice | ul. Szkolna 11 | tel. 77 469 54 17
Statystyka odwiedzin: Dziś: 120, W tym miesiącu: 18914, Wszystkich: 2009589