Bądź z nami na bieżąco - aktualności

• Obrazek

Drodzy Rodzice decyzją nauczycieli strajk w Publicznym Przedszkolu w Chróścicach zostaje zawieszony. Od dnia 23 kwietnia 2019r. (wtorek) przedszkole funkcjonuje zgodnie z planem.

Wszyscy nauczyciele z dniem 23 kwietnia wracają do pracy z dziećmi.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnych utrudnień wynikłych ze strajku,

jeszcze raz dziękujemy Państwu za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W imieniu całego personelu życzę Państwu zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.

Iwona Sachnik

19 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Drodzy Rodzice czas strajku w przedszkolu nie jest łatwy zarówno dla pracowników jak i dla Państwa, pomimo tego czuliśmy przez cały tydzień wsparcie z Waszej strony.

Za miłe słowa otuchy i wsparcia kierowane do nas bardzo dziękujemy.

W związku z brakiem oczekiwanego rozwiązania konfliktu strajk zostaje przedłużony na kolejny tydzień, do czasu odwołania.

Do opieki nad dziećmi pozostaje dyrektor przedszkola.

W DALSZYM CIĄGU PROSIMY O ŚLEDZENIE WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA, NA KTÓREJ UMIESZCZANE BĘDĄ AKTUALNE ZMIANY.

12 Kwietnia 2019
  • Obrazek

Strajk w Publicznym Przedszkolu w Chrościcach zostaje przedłużony do czasu jego odwołania.

08 Kwietnia 2019
  • Obrazek

W związku z brakiem porozumienia rządu z ZNP personel Publicznego Przedszkola w Chróścicach od dnia 8 kwietnia 2019r. rozpoczyna strajk.

07 Kwietnia 2019
Więcej aktualności