Dziś jest: sobota, 18-11-2017, Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Strona główna PP Chróścice

46-080 Chróścice

Projekt " Przedszkola na wymiar"

projekt przedszkola.jpeg

– utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego                                                       oraz wydłużenie czasu pracy przedszkoli w 8 gminach Aglomeracji Opolskiej.

Plik  do pobrania

DOCinformacja-na-strone-od-realizatora.doc (2).doc

Projekt " Przedszkola  dla wszystkich przyjazne"

projekt przedszkola.jpeg

Nasze przedszkole uczestniczy w projekcie pt. Przedszkole dla wszystkich przyjazne – wyrównanie szans edukacyjnych dzieci w przedszkolach 15 gmin należących do Aglomeracji Opolskiej realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Plik do pobrania

DOCXPrzedszkole dla wszystkich przyjazne.docx

Komunikat

Dyrektor Publicznego  Przedszkola  w Chróścicach informuje, że nabór do przedszkola na rok szkolny 2017/18 będzie prowadzony na wolne miejsca  w  terminie od 24 marca 2017r.  do  31 marca.2017 r.

Liczba wolnych miejsc wynosi : 19

DOCXRegulamin - zasady rekrutacji.docxDOCWniosek_przyjęcie_do_przedszkola.docDOCPotwierdzenie_woli_przyjęcia_dziecka_do_przedszkola.docDOCOświadczenia_wzory_przedszkole.doc

pp1.jpeg pp2.jpeg