Bądź z nami na bieżąco - aktualności

• Obrazek

Liwia z grupy Kubusie zdobyła wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym Czyste powietrzne wokół nas.

07 Czerwca 2019
  • Obrazek

4 czerwca 2019r. dzieci z grupy Kangurki i Kubusie obejrzały inscenizację bajki Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w wykonaniu gimnazjalistów.

• Obrazek

Dnia 03.06.2019 roku z okazji Dnia Dziecka gościliśmy w naszym przedszkolu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chróścicach. Wizyta strażaków w naszym przedszkolu wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Panowie spotkanie rozpoczęli zapoznaniem dzieci z ciekawostkami  w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną, że strażacy nie tylko gaszą ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Po krótkim wstępie rozpoczęli prezentację wozu strażackiego. Dzieci z bliska mogły podziwiać wyposażenie, jakim dysponują podczas swej odpowiedzialnej i ciężkiej pracy. Na zakończenie spotkania strażacy zaprezentowali działanie węża strażackiego.

• Obrazek

31 maja 2019r. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny -"Rodzina to nasz skarb"

Więcej aktualności
Statystyka odwiedzin: Dziś: 151, W tym miesiącu: 3666, Wszystkich: 2309190