Ogłoszenia dla rodziców

Drodzy Rodzice,

na podstawie wytycznych Organu Prowadzącego w sprawie organizacji roku szkolnego 2018/2019:

„W placówkach oświatowych nieferyjnych, w dniach, w których może nastąpić zmniejszona frekwencja dzieci(okres ferii szkolnych, przerwy świąteczne, dni międzyświąteczne, wigilia Bożego Narodzenia, 31 grudzień, zakończenie roku  szkolnego), w przypadku, gdy według deklaracji opiekunów prawnych grupa nie przekracza 10 osób, na podstawie decyzji dyrektora praca zostaje zawieszona”

w dniach 24,27,28,31 grudnia przedszkole będzie nieczynne.

Zgodnie z deklaracją rodziców ilość dzieci na poszczególne dni kształtuje się następująco:

24 grudnia – 1 dziecko

27,28 grudnia – 5 dzieci

31 grudnia – 2 dzieci

Rodzice mający kłopot z zapewnieniem  opieki dziecku w w/w dniach proszeni są o pilny kontakt z dyrektorem pozostałych przedszkoli naszej gminy.

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy na "Kiermasz Bożonarodzeniowy", który odbędzie się 14 grudnia 2018r (piątek) w naszym przedszkolu.

Ogłoszenie

Zgodnie z informacją podaną na zebraniu rodziców w dniu 29 sierpnia 2018r. dyrektor przedszkola przypomina, iż przerwa wakacyjna w bieżącym roku szkolnym trwać będzie od 01.08.2019r. do 31.08.2019r.

Ogłoszenie

W poniedziałek od godz. 9.15 wszystkie dzieci przedszkolne zaproszone zostaną do udziału w ciekawej audycji muzycznej  wykonywanej przez muzyka  Pana Wiesława Pyzalskiego, zwanego Człowiekiem Orkiestrą.

Koszt audycji 250 zł pokryty zostanie z funduszu Rady Rodziców.

Dnia 7 grudnia 2018r. (piątek) wszystkie dzieci,

zgodnie z wyrażoną wcześniej zgodą rodziców,

wyjeżdżają na wycieczkę do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora na spektakl:

„Smacznego proszę wilka”.

Koszt biletu wstępu wynosi 17 zł – kwotę prosimy wpłacać

u wychowawczyń poszczególnych grup.

Koszt transportu pokryty zostanie z funduszu Rady Rodziców.

Planowany wyjazd ok. godz. 10.10

Planowany powrót ok. godz. 13.00

Drodzy Rodzice

Z okazji obchodów 100-lecia Niepodległości

i zorganizowania w przedszkolu w dniu 9 listopada 2018 r.

Przedszkolnego Dnia Niepodległości prosimy,

aby dzieci w tym dniu były ubrane na galowo

z akcentem biało-czerwonym tzn.

-  dziewczynki - biało-czerwone kokardki we włosach
                                                                        -  chłopcy – biało-czerwone wstążki pod kołnierzykiem koszuli

Rada Pedagogiczna

Ogłoszenie

Bajki, baśnie zarówno te czytane jak i oglądane odgrywają ważną rolę w życiu dziecka.

Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta… Dzień Postaci z Bajek przypada

na 5 listopada (poniedziałek)i jest to dzień urodzin Walta Disney’a.

Prosimy aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola przebrane za jedną dowolną postać bajkową.

Będą wspólne zabawy przy bajkowych melodiach z dobrze nam znanych bajek.

Ogłoszenie

Z okazji 100-lecia Niepodległości zapraszamy Rodziców w dniu 9 listopada 2018r. o godzinie 11.00 do przedszkola na bicie "Rekordu dla Niepodległej" i wspólne odśpiewanie z dziećmi i personelem hymnu Polski oraz udziały w obradach Optymistycznego Sejmu.

100 KWIATÓW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Drodzy Rodzice

My również pragniemy w niecodzienny sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości i stworzyć bardzo różnorodny, biało czerwony bukiet ze 100 kwiatów. Prosimy więc by do dnia 7.11.2018r. KAŻDE DZIECKO PRZYNIOSŁO własnoręcznie wykonany kwiat w kolorze białym lub  czerwonym (może być z papieru, bibuły, krepiny itp). Nie narzucamy formy (inspiracje można znaleźć w Internecie), ważne jednak, by kwiat można było złapać do ręki.

Liczymy na Waszą kreatywność i z góry dziękujemy za współpracę.

Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przyjętych w roku szkolnym 2018-2019

do Publicznego Przedszkola w Chróścicach  na zebranie ogólne,

które odbędzie się 29 sierpnia 2018 r.  o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej przedszkola.

Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania grupowe.

Obowiązki Inspektora Ochrony Danych osobowych

w Publicznym Przedszkolu w Chróścicach pełni