Ogłoszenia dla Kubusiów

Zaproszenie

Zapraszam Rodziców na bożonarodzeniowe warsztaty
plastyczno – techniczne, które odbędą się 11 grudnia 2018 r. (wtorek)
o godz. 930 w sali „Kubusiów”.
Na warsztatach wykonamy ozdoby na organizowany
w przedszkolu kiermasz bożonarodzeniowy.
Proszę o wcześniejsze przygotowanie w domu materiałów
potrzebnych do wykonania ozdób.

Drodzy Rodzice

10 maja 2018 r.(czwartek) obchodzić będziemy w naszym przedszkolu VII Ogólnopolskie Święto Optymizmu
         w ramach realizacji ogólnopolskiego programu „Optymistyczne Przedszkole”

W związku z tym prosimy o dowolne zaakcentowanie w tym dniu ubrania dziecka w jednym z kolorów tęczy (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy).

Rada Pedagogiczna

Zaproszenie

Zapraszam rodziców na zajęcie otwarte o charakterze warsztatowym, na którym wspólnie z dziećmi będziemy wykonywać ozdoby na świąteczny kiermasz wielkanocny.  Zajęcie odbędzie się 26 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 1015. Proszę przynieść ze sobą materiał potrzebny do wykonania ozdób.

Wychowawczyni

--------------------------------------------------------------------------------------

Ogłoszenie

Z okazji "Dnia Wiosny" i "Światowego Dnia Wody", który obchodzić będziemy w przedszkolu 22 marca 2018 r. (czwartek)  proszę, aby dzieci w tym dniu były ubrane: dziewczynki na zielono, chłopcy na niebiesko.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 2065, W tym miesiącu: 13568, Wszystkich: 2131173