Ogłoszenia dla Kubusiów

Ogłoszenie

Konsultacje dla rodziców  dzieci z grupy "Kubusie" odbędą się w dniach:
- 17 czerwca 2019 r.  ( poniedziałek ) w godz. od 800 do 1030
w sali "Logopedia" obok sali gimnastycznej
- 18 czerwca 2019 r. ( wtorek ) w godz. od 1500 do 1600  w sali "Kubusiów".

Zwracam się z prośbą, aby w poniedziałek z konsultacji skorzystali rodzice,
którzy nie pracują zawodowo lub pracują w systemie zmianowym
i dysponują wolnym czasem w godzinach rannych .

Wychowawczyni

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja

Od poniedziałku 21 stycznia do piątku 25 stycznia będziemy realizować w grupie "Projekt Zabawki".

W związku z tym proszę, aby dzieci przyniosły w poniedziałek do przedszkola swoją ulubioną zabawkę.

Proszę również, by dzieci przynosiły do przedszkola różnorodne materiały do zabawy w projektowanie zabawek np. pudełka po butach, czarno - białe gazety, małe butelki z nakrętką( np. po lekarstwach, jogurcie), folię aluminiową, przezroczystą folię spożywczą, skarpetki lub rękawiczki zdekompletowane, już nieużyteczne, guziki (duże).

Zaproszenie

Zapraszam Rodziców na bożonarodzeniowe warsztaty
plastyczno – techniczne, które odbędą się 11 grudnia 2018 r. (wtorek)
o godz. 930 w sali „Kubusiów”.
Na warsztatach wykonamy ozdoby na organizowany
w przedszkolu kiermasz bożonarodzeniowy.
Proszę o wcześniejsze przygotowanie w domu materiałów
potrzebnych do wykonania ozdób.

Drodzy Rodzice

10 maja 2018 r.(czwartek) obchodzić będziemy w naszym przedszkolu VII Ogólnopolskie Święto Optymizmu
         w ramach realizacji ogólnopolskiego programu „Optymistyczne Przedszkole”

W związku z tym prosimy o dowolne zaakcentowanie w tym dniu ubrania dziecka w jednym z kolorów tęczy (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy).

Rada Pedagogiczna

Zaproszenie

Zapraszam rodziców na zajęcie otwarte o charakterze warsztatowym, na którym wspólnie z dziećmi będziemy wykonywać ozdoby na świąteczny kiermasz wielkanocny.  Zajęcie odbędzie się 26 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 1015. Proszę przynieść ze sobą materiał potrzebny do wykonania ozdób.

Ogłoszenie

Z okazji "Dnia Wiosny" i "Światowego Dnia Wody", który obchodzić będziemy w przedszkolu 22 marca 2018 r. (czwartek)  proszę, aby dzieci w tym dniu były ubrane: dziewczynki na zielono, chłopcy na niebiesko.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 145, W tym miesiącu: 3660, Wszystkich: 2309184