Dziś jest: czwartek, 22-02-2018, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

"Kubusie" dzieci 3-4 letnie

Witamy w grupie "Kubusiów" , dzieci 3-4 letnich . Jesteśmy jedną z dwóch młodszych grup w przedszkolu. Rok szkolny rozpoczęliśmy w 22 osobowej grupie liczącej 12 trzylatków ( 9 dziewczynek i 3 chłopców)  oraz 10 czterolatków ( 6 dziewczynek i 4 chłopców). W grudniu dołączył do nas  nowy kolega Jakub, a w lutym zawita koleżanka Amelia. Jesteśmy wesołą, zgraną grupą, którą opiekują się panie Fela, Iwona, Beata, Karolina oraz pani Helena. Lubimy naszą słoneczną żółtą  salę, gdzie oprócz zabaw swobodnych w kącikach zainteresowań i zajęć kierowanych w dowolnej chwili możemy odpocząć w kąciku relaksacyjnym na dużych poduchach  z ulubioną  pluszową  przytulanką. Bardzo chętnie korzystamy też z zabaw w ogrodzie przedszkolnym oraz ze spacerów do pobliskiego parku.