Dziś jest: wtorek, 26-09-2017, Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Kangurki - dzieci 3 - 4 letnie

KANGURKI to my, dzieci 3 – 4 letnie

Jest nas w grupie 25, 14 dziewczynek i 11 chłopaków. Dla większości z nas to już drugi rok pobytu w przedszkolu. Do naszej grupy dołączyło 5 dzielnych przedszkolaków: Michael, Marta, Bruno, Hanna i Filip. Drzemie w nas wulkan energii, wszechstronnych talentów i nieustająca ciekawość poznania otaczającego nas świata. Naszą wychowawczynią jest pani Justyna Gladys, pomocą nauczyciela zaś pani Sylwia Kołodziej, która dodatkowo dba o to, aby nasza sala zawsze lśniła czystością. Z panią Ireną Gołębiowską mile spędzamy czas na zajęciach z języka niemieckiego. Nową wiedzę i umiejętności zdobywamy podczas szeregu zabaw, zadań w sali oraz na świeżym powietrzu. W każdym z nas kryje się mały, dociekliwy eksperymentator, a nasze ulubione pytanie brzmi: „dlaczego?!”. Lubimy prowadzić doświadczenia, tańczyć, śpiewać, poznawać ciekawe osoby, miejsca oraz oczywiście spacery i wycieczki. Nasza sala – zielona jest nowoczesna, przyjazna i ciekawie wyposażona, co pozytywnie wpływa na nasz rozwój intelektualny, fizyczny i społeczny. Motto naszej grupy brzmi: „Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat!” (J. Korczak) oraz „Dla naszych dzieciaków miłość oznacza poświęcony im czas” (P. Callaway).