Dziś jest: wtorek, 26-09-2017, Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

KANGURKI – 3 – 4 latki

800 – 1300 – bezpłatna realizacja podstawy programowej

7:30 - 8:30 I. Zabawy dowolne

Zabawy swobodne, spontaniczne w kącikach zabaw. Praca indywidualna z dziećmi. Kontakty indywidualne z rodzicami

8:30 - 9:30 IV. Do dyspozycji nauczyciela

Czynności porządkowe i organizacyjne. Zabawy integracyjne w grupie, ćwiczenia poranne. Przygotowanie do śniadania, śniadanie. Kształtowanie nawyków higieniczno – kulturalnych, rozwijanie umiejętności samoobsługowych i estetycznych. Mycie zębów.

9:30 - 10:00 II. Zajęcia wychowawczo - dydaktyczne

Wspieranie rozwoju dziecka poprzez prowadzenie wychowawczo – dydaktycznych zajęć programowych z całą grupą.

10:00 - 10:30 I. Zabawy dowolne

Zabawy manipulacyjne, konstrukcyjne, tematyczne, badawcze, plastyczne, zabawy ruchowe.

10:30 - 11:30 III Pobyt na świeżym powietrzu

zabawy dowolne w ogrodzie przedszkolnym, zabawy ruchowe, badawcze, obserwacje przyrodnicze, spacery, wycieczki, prace użyteczne;

11:30 - 11:45 IV. Do dyspozycji nauczyciela

Przygotowanie do pierwszej części obiadu, obiad. Kształtowanie nawyków higieniczno – kulturalnych, rozwijanie umiejętności samoobsługowych i estetycznych.

11:45 - 12:15 II. Zajęcia wychowawczo – dydaktyczne

Wspieranie rozwoju dziecka poprzez zabawy i ćwiczenia prowadzone pod kierunkiem nauczyciela. Realizacja projektów i programów edukacyjnych.

12:15 - 13:00 IV. Do dyspozycji nauczyciela

Przygotowanie do drugiej części obiadu, obiad. Kształtowanie nawyków higieniczno – kulturalnych, rozwijanie umiejętności samoobsługowych i estetycznych.

13:00 - 14:30 IV Do dyspozycji nauczyciela

Czytanie baśni, bajek, leżakowanie, zabiegi higieniczno – sanitarne, czynności samoobsługowe, podwieczorek;

14:30 - 15:00 III. Pobyt na świeżym powietrzu

Zabawy swobodne, spontaniczne, ruchowe w ogrodzie przedszkolnym. Kontakty indywidualne z rodzicami.

Oddział czynny od 7:30 do 15:00