Tygryski

Witamy w nowym roku szkolnym 2018- 2019

Witamy w naszej grupie.

Tygryski to dzieci 3-4- letnie, które już drugi rok uczęszczają do naszego przedszkole. Grupa liczy 19 dzieci -  12- dziewczynek i   67- chłopców.

Wychowawczynią  grupy  jest Pani Irena Gołębiowska, a współpracują z nią:  nauczycielki: Pani Beata Mojsiejewicz, Felicyta Mehl, Justyna Gladys,  Julianna Kołodziej oraz pomoc do dzieci Pani Helenka

Cztery razy w tygodniu prowadzone są zajęcia z z języka niemieckiego. Dzieci uczęszczają  też na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego z Panią Justyną.

Nasza  sala to sala żółta wyposażona  w nowe kolorowe zabawki, które rozwijają zainteresowania dzieci i dzięki którym dzieci miło i bezpiecznie spędzają czas w przedszkolu.

Częsty pobyt na świeżym powietrzu gwarantuje dzieciom prawidłowy i zdrowy rozwój.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 44, W tym miesiącu: 14194, Wszystkich: 2102807